נפלאות גוף האדם

כל המשפחה משחקת במגוון מתקנים אינטראקטיביים ולומדת על נפלאות גוף האדם ואיך לשמור על בריאות גופינו! חברת ההפקות "יוצרים בגדול" מגיעה אליכם ומפיקה עבורכם את אירוע השנה!

מתקן לראות את הוורידים שלנו, מתקן לשמוע ולראות את פעימות הלב, מתקן לרקוד עם הולוגרמת שלד בתלת מימד, מתקן לשחק עם החושים שלנו, מתקן לראות בראייה תרמית את העולם כמו נחש, לצייר באמצעות חום האצבע בלבד ועוד!

 

פסטיבל נפלאות גוף האדם כולל את המתחמים הבאים:

1. מתחם מתקנים אינטראקטיביים HANDS-ON

2. מתחם סדנאות יצירת מיצגים אינטראקטיביים

3. מתחם מרוץ אינטראקטיבי 

4. מתחם הצגות

  1. מתחם מתקנים אינטראקטיביים HANDS-ON! – יכלול מגוון מתקנים אינטראקטיביים גדולים ומרהיבים שפותחו ביצירה=שינוי, מתקנים אינטראקטיביים ללמידה פעילה דרך משחק חוויתי שהופכים את כל המשפחה לחלק אקטיבי מהחוויה החושית והרגשית! כל המשפחה משחקת ולומדת על נפלאות גוף האדם! עם תוכן מקורי ייחודי והרבה ערך מוסף

  2. מתחם סדנאות יצירת מיצגים אינטראקטיביים – יכלול מגוון מוקדי סדנאות יצירת מיצגים אינטראקטיביים אותם הילדים ייקחו הביתה עם סיום הפעילות, לבנות עם ההורים הולוגרמות בתלת מימד של שלד רוקד, לבנות מערכת ריאות ולהבין את תהליך הנשימה ועוד מגוון סדנאות יצירת מיצגים אינטראקטיביים בנושא נפלאות גוף האדם!

  3. מתחם המירוץ בגוף האדם – במירוץ הזה כדי להתקדם, על כל המשפחה לדעת לקבל את ההחלטות הנכונות ולגלות מגוון רב של יכולות! יצירתיות, יכולות פיזיות מאתגרות, שיתוף פעולה קבוצתי, ידע מוקדם וכזה שתרכשו במירוץ עצמו יאיצו את ההתקדמות שלכם במירוץ, לצבור נקודות ולנוע בין המתקנים האינטר-אקטיביים לשלב הבא, לעתים תתבקשו לפרק ולהרכיב מתקנים אינטר-אקטיביים ואז להפעילם, ולעתים תצטרכו לפצח משימות מקדימות כדי להפעיל את המתקנים האינטר-אקטיביים. כל זה ועוד הם רק חלק ממגוון הפעולות והמשימות שתצטרכו לעבור כדי לזכות בפרס המירוץ לגוף האדם!

  4. מתחם הצגות – בהגיעם של הילדים למתחם ההצגות הם יפגשו בקבלת פנים בני אדם ממש כמוהם שיספרו לילדים על הלב שמרגיש ופועל כמכונה מופלאה שמזרימה חיים בגופם, על חשיבות טמפרטורת גופם לקיום החיים, על החושים המיוחדים שבאמצעותם כולנו חווים את העולם, על מערכת השלד והשרירים ועוד!

אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ לאירועי שכונות ברחבי העיר, פעילויות בגנים ציבוריים, אירועי שיא בחוצות העיר > זה הזמן להתחדש בחוויה חדשה >

 

נפלאות גוף האדם, הפסטיבל האינטראקטיבי הראשון מסוגו בארץ שיזכיר לכם כמה נפלא הוא גופכם ואת החשיבות שבשמירה על בריאותו

הזמינו את הפסטיבל האינטראקטיבי עבור

שאלות ותשובות

האם אתם מגיעים לכל מקום בארץ?

בהחלט כן, אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ! הפסטיבל האינטראקטיבי הנודד שכולל את הצוות שלנו ביחד עם המתקנים האינטר-אקטיביים ישמחו להגיע אליכם לשחק וללמד הילדים וההורים בחגים, חופשות ובמהלך כל ימות השנה איך לשמור על כדור הארץ שלנו!

 

האם אפשר לקיים את הפסטיבל בחורף?
כמה משתתפים יכולים לקחת חלק בפסטיבל האינטראקטיבי הנודד?
לאילו גילאים מתאימה הפעילות?

בחרו את פסטיבל המדע שמתאים לכם

בין לקוחותינו > מוסדות חינוך | עיריות ומועצות | מרכזי תרבות | מרכזי מסחר ועוד

לקוחות ממליצים

 

בית ספר יסודי מעיין יבנה – קשת פרי
רכזת מדע וטכנולוגיה ורכזת איכות הסביבה .

גם ממליצה על יצירה=שינוי

 

קניון ביג בית שמש – טירן
מנהלת שיווק

גם ממליצה על יצירה=שינוי

 

עיריית כפר סבא  – שלומית קיטרו
רכזת תחום אנרגיה וניהול משאבים אגף קיימות וחדשנות

גם ממליצה על יצירה=שינוי

 

מרכז תרבות סביון – אבישי
מנהל מרכז התרבות

גם ממליץ על יצירה=שינוילקריאת המלצות לחצו כאן

תפריט נגישות