מי אנחנו

אמנים רב תחומיים שאוהבים מדע, אומנות פסיכולוגיה ופילוסופיה, ובכלל לחקור וללמוד על הרוח והחומר בכל צורה או אי צורה שנקראת בדרכינו ובמוחנו. אנחנו לא רואים גבולות בין המדע והאומנות והיצירה בשבילנו, אפשר לומר שהיא כמעט צורך הישרדותי, התנועה שיש ביצירה מחייה אותנו, ושומרת אותנו באיזון. ובסופו של יום אנחנו יודעים שהצלחנו עם היצירה כשאנחנו רואים את הסקרנות והשמחה על פני הילדים כשהם משחקים בהנאה עם מתקני המדע האינטר-אקטיביים. בדיוק ברגע שאנחנו רואים אותם משחקים לומדים ומתרגשים, אנחנו יודעים שהצלחנו וזה גורם לילד שבנו להתרגש יחד אתם.

בתהליך היצירה כמעט כל מה שקיים ניתן לפרוק והרכבה, ואם לא ניתן לפרק בעולם המוחשי, אז במחשבה, ברוח ניתן לעשות כמעט הכול. וממילא החיים בסוף מפרקים ומרכיבים מחדש אז מוטב להפיק מכך את המירב, אנחנו רואים את העולם כזרם של אינסוף מידע ואובייקטים שמופיעים ונעלמים וממש כמו בקסם רב הנסתר על הנגלה ואנחנו אוהבים את זה, המסתוריות הזו מעירה אותנו לעוד הרפתקה ובאופן טבעי להתבוננות ולחקירת אותן הצורות שבאות ונעלמות, ממש כמו שהיינו ילדים ועשינו את זה באופן טבעי, כולנו נולדנו עם החופש לשחק וללמוד

זו זכות והנאה גדולה בשבילנו להביא אליכם ילדים ומבוגרים את אותן המצאות תגליות ותופעות שקיימות בעולם שלנו וכל זאת באמצעות מתקני מדע אינטר-אקטיביים ללמידה פעילה דרך משחק חוויתי.

 

 

 

 

החופש לשחק וללמוד

עם הגוף

לסובב, לדחוף, למשוך, להרים, ללחוץ ועוד מגוון פעולות שתוכלו לעשות עם הגוף כשאתם משחקים עם המתקנים האינטר-אקטיביים לעתים יש צורך בכוח ולעתים תגלו כמה עוצמה יש ברכות אבל הכי חשוב שתנועו, תגלו ותלמדו עם הזיכרון המופלא של הגוף עוד קצת על עצמכם ועל העולם, כי הגוף שלכם הוא עולם שלם שהיה קיים הרבה לפני שהמילים הגיעו. אז קדימה לכו לשחק וללמוד עם הגוף.

עם החושים

לגעת, להריח, לראות, לשמוע ולטעום, השתמשו בכמה שיותר חושים כדי לחוות ולקלוט כמה שיותר מידע ובצורות שונות, הזיכרון שלכם עוצמתי יותר כשאתם חווים את העולם ביותר מחוש אחד אז קדימה לכו לשחק וללמוד עם החושים

עם הרגשות

אתם שמחים, אולי נחושים, סקרנים מופתעים ומלאי תשוקה ואולי עצובים על שנגמר. להרגיש וללמוד מי אתם ועל העולם באמצעות המשחק, להרגיש לבד וביחד עם החברים. אז קדימה לכו לשחק וללמוד עם הרגשות

 

עם המחשבות

הפליגו עם המחשבה אל מעבר לגבולות החומר, חפשו תשובות לשאלות שמסקרנות אתכם השתמשו במחשבה ככלי עזר חזק במיוחד אך זכרו שהוא מוגבל ולכן לעיתים אל תחששו להניח לה למחשבה לטובת התבונה שקיימת עמוק בלב עם תשובה ידועה.

הצוות שלנו

כולל איש תוכן, יועץ פדגוגי, מעצבת גרפית, מהנדס מכונות, מעצבת תעשייתית, מהנדס חשמל, צוות השחקנים והמדריכות, אנשי התפעול, מנהלות מוצר, קשרי לקוחות, אנשי שיווק.

 

 

בסדנא שלנו

תוכלו למצוא ציוד מסגרות ונגרות מגוונים כדי שנוכל להפוך דמיון למציאות, כמה עציצים לחמם את האווירה, קפה שחור להתחיל את היום ומאוורר 

 

יצירה=שינוי

בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ וְהָאָרֶץ, הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ, וְחֹשֶׁךְ, עַל-פְּנֵי תְהוֹם; וְרוּחַ אֱלֹהִים, מְרַחֶפֶת עַל-פְּנֵי הַמָּיִם. וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, יְהִי אוֹר; וַיְהִי-אוֹר.

אני מתבונן בבני, רואה איך הוא יוצר, מצייר קו ועוד קו, בוחר צבע, נע ומשתנה ויוצר את עולמו, חופשי, עם מעט חוקים ודעות שלי או של אחרים. ילד, יצירה מופלאה, שתמשיך להשתנות ולצייר נפשך.

אלעד

אבנה לך סירה אל הלא נודע

תורן שייתן לך שידרה

מפרש שייקח אותך רחוק, קרוב לעצמך

אבנה לך סירה אל הלא נודע

מצפן לדעת בלילות סוערים של תשוקה

תיבה לזיכרונות החיים ברגעי שכחה

אבנה לך סירה אל הלא נודע

 

חיים  = שינוי  | שינוי  = יצירה  | יצירה = שינוי | יצירה = חיים

 

 

בין לקוחותינו > מוסדות חינוך | עיריות ומועצות | מרכזי תרבות | מרכזי מסחר ועוד

לקוחות ממליצים

 

בית ספר יסודי מעיין יבנה – קשת פרי
רכזת מדע וטכנולוגיה ורכזת איכות הסביבה .

גם ממליצה על יצירה=שינוי

 

קניון ביג בית שמש – טירן
מנהלת שיווק

גם ממליצה על יצירה=שינוי

 

עיריית כפר סבא  – שלומית קיטרו
רכזת תחום אנרגיה וניהול משאבים אגף קיימות וחדשנות

גם ממליצה על יצירה=שינוי

 

מרכז תרבות סביון – אבישי
מנהל מרכז התרבות

גם ממליץ על יצירה=שינוילקריאת המלצות לחצו כאן

תפריט נגישות